Za 3299zł netto wykonany stronę i utrzymamy ją przez 1 rok.
W tej cenie otrzymujesz:

 • Stronę internetową z możliwością rozbudowy
 • Kreację graficzną + prosty element flash
 • do 10 profesjonalnych zdjęć (z banku zdjęć fotolia.pl)
 • do 22 różnych rodzajów efektownych galerii zdjęć
 • Hosting - utrzymanie strony na szybkim i wydajnym serwerze
 • Domenę (adres internetowy) na pierwszy rok GRATIS
 • Wstępną promocję i pozycjonowanie strony
 • Edytor treści i system zarządzania stroną
 • Konto pocztowe bez reklam
 • Interaktywną mapę dojazdu
 • Zgłoszenie firmy do katalogów firm i stron
 • Statystyki oglądalności
 • Zgłoszenie firmy do Google Maps
 • czytaj więcej...

+48 606 998 473 lub złóż zamówienie

godz. pracy: pn-pt od 10:00 do 18:00

Dlaczego Twoja firma potrzebuje strony?

Dlaczego wybrać naszą ofertę?

Zdobędziesz nowych Klientów
Zdobędziesz nowych Klientów: ŁebaWykonana przez nas strona jest promowana i pozycjonowana, dzięki czemu już po 2-3 tygodniach pojawi się ona na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google.pl, gwarantując Tobie ciągły napływ nowych odwiedzających - potencjalnych klientów z Twojej okolicy. Po wpisaniu nazwy Twojej firmy w wyszukiwarce, Klient bez problemu znajdzie Twoją stronę! Koniec z wykupowaniem drogich "wizytówek" w katalogach firm, których skuteczność jest niezadowalająca!

Ułatwisz dojazd do firmy: ŁebaUłatwisz dojazd do firmy
Dzięki interaktywnej mapie lokalizacji z funkcją planowania trasy z dowolnego miejsca na świecie, dojazd do Twojej firmy nie będzie już kłopotem! Spadnie ilość telefonów z pytaniem o dojazd do firmy, gdyż każdy będzie mógł wyznaczyć i wydrukować najszybszą bądź najkrótszą drogę! Oszczędzisz czasu sobie i klientom!

Strona firmowa jest najtańszą formą reklamy
Najtańsza forma reklamy: ŁebaŁączny koszt wykonania i utrzymania strony przez pierwszy rok to jedyne 3299zł netto (bez względu na budowę strony). Koszt utrzymania strony przez kolejne lata to 190zł brutto rocznie. To jedyne koszta, które ponosisz! W przeliczeniu na jeden miesiąc to kilkanaście złotych (netto) miesięcznie. W tym czasie wielu potencjalnych klientów odwiedzi Twoją stronę i zapozna się z ofertą, a Twoja inwestycja zwróci się wielokrotnie! Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ile tracisz nie mając strony firmowej?
* Więcej informacji o cenach w dziale Oferta

Najskuteczniejsza forma reklamy: ŁebaNajskuteczniejsza forma reklamy
Strona to wizytówka Twojej firmy działająca 7dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Pełni rolę konsultanta Twojej firmy, który pracuje na Ciebie nawet gdy śpisz. Gdzie indziej możesz przedstawić tak wiele szczegółów dotyczących strony i mieć pełną kontrolę nad treścią?

Strona wpływa na Twój wizerunek i zaufanie
Strona wpływa na Twój wizerunek i zaufanie: ŁebaFirma posiadająca dobrą stronę internetową wzbudza zaufanie klienta, odbierana jest jako nowoczesna. Zyskujesz prestiż i szybciej budujesz pozytywny wizerunek firmy oraz jej markę. Jeśli prowadzisz jakąś kampanię reklamową, możesz być pewny, że strona będzie dodatkowym narzędziem. Klient zainteresowany Twoją reklamą na pewno będzie szukać szczegółowych informacji o Tobie i Twoich produktach bądź usługach. Zapewne skorzysta z Internetu.

Firmowa strona internetowa jest dzisiaj koniecznością: ŁebaFirmowa strona internetowa jest dzisiaj koniecznością
Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów, bądź usług. Czynność ta stała się już standardem. Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca. W lutym 2009 r. liczba polskich użytkowników Internetu osiągnęła 17 milionów osób. Wśród nich są również Twoi obecni i potencjalni klienci.

100% zadowolenia lub 100% zwrotu pieniędzy
100% zadowolenia lub 100% zwrotu pieniędzy: Tworzymy profesjonalne stronyJeśli wpłaciłeś pienięadze przed wybraniem ostatecznej wersji projektu (mimo, że zalecamy wpłatę dopiero po wybraniu projektu) i uznasz, że żadna z zaproponowanych przez nas kreacji graficznych nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz wystąpić o zwrot pieniędzy. Zależy nam jedynie na Twoim pełnym zadowoleniu! W przeciwieństwie do innych firm, u nas nie ponosisz żadnych opłat np. z tytułu "pokrycia kosztów przygotowania wstępnego projektu".

Otrzymujesz różne kreacje graficzne: Projektowanie tanich profesjonalnych stron wwwOtrzymujesz ciekawą kreację graficzną
W przeciwieństwie do innych firm, bezpłatnie zaproponujemy Tobie kreację graficzną bez podpisywania umowy! Jeśli uznasz, że przedstawiony projekt jest dobry lub po pewnych modyfikacjach spełni Twoje wymagania - będziemy kontynuować współpracę :-)

Szybka realizacja
Szybkie i tanie tworzenie stron internetowychDzięki wykorzystaniu autorskiego systemu, a także wypracowanych rozwiązań i doświadczeń, jesteśmy w stanie efektywniej wykorzystywać czas i sprawniej wykonywać zlecenia. Wstępny projekt graficzny Twojej strony zobaczysz już w ciągu 4-5dni od złożenia zamówienia i podesłania odpowiednich materiałów!

Zadbamy o oglądalność: Darmowe pozycjonowanie stronyZadbamy o oglądalność
Wypromujemy Twoją strone w wyszukiwarce Google.pl. Sprawimy, by każdy kto szuka informacji o Twojej firmie lub jej produktach/usługach, nie miał problemów ze znalezieniem Twojej witryny internetowej. Będziemy dążyć do tego, by po wpisaniu w wyszukiwarce nazwy Twojej firmy oraz miasta (w którym mieści się siedziba/filia) Twoja strona znalazła się na czołowej pozycji.

Niskie ceny
Niskie ceny: Tworzymy tanie i dobre strony internetoweNasza oferta jest tak skonstruowana, by nawet najmniejsze firmy miały możliwość założenia własnej strony internetowej i zaistnienia w Internecie. 3299zł netto to kwota, na którą na pewno Cię stać! Porównaj ceny i jakość naszych usług z konkurencją. Jesteśmy pewni, że do nas wrócisz ;-) Przeczytaj dlaczego nasza oferta jest tańsza od innych firm

Pełna kontrola nad stroną: Strony internetowe z systemem CMSPełna kontrola nad stroną
Oddajemy w Twoje ręce system, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, a także bez specjalistycznej wiedzy informatycznej, będziesz mógł zarządzać całą swoją stroną internetową. Możesz m.in. edytować treść, dodawać kolejne podstrony, dopisywać aktualności, stworzyć galerię zdjęć a nawet całkowicie zmienić wygląd Twojej strony! Wszystko odbywa się przy użyciu Twojej przeglądarki internetowej ;-)

Darmowy dojazd do Klienta
Darmowy dojazd: Łeba, Rumia, Wejherowo, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), PuckDla Klientów z okolic miast: Łeba, Rumia, Wejherowo, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Puck - oferujemy darmowy dojazd w celu przedstawienia naszej oferty. Spotkanie jest darmowe i nie zobowiązuje do zamówienia strony. Opis obsługi Klientów z innych miast

Tanie strony internetowe, tanie tworzenie i projektowanie stron

Tanie strony internetowe: Tanie tworzenie i projektowanie stron

Niestety nadal część osób nie wierzy, że tanie strony internetowe mogą być równie dobre jak ich droższe odpowiedniki. Tanie tworzenie stron internetowych polega głównie na tym, że rezygnuje się z najdroższych elemetów np. FLASH'a, który tak naprawdę nie jest potrzebny na stronie i odwraca uwagę Klienta. Nasza usługa taniego tworzenia i projektowania stron internetowych zadowala 92% osób, które złożą wstępne zamówienie na tanią stronę internetową. Obecnie nasza oferta taniego projektowania stron jest najtańszą w Polsce (nie licząc osób, które robią to "na czarno"), w której otrzymują Państwo w pełni funkcjonalną stronę.

Tworzenie stron Łeba - Szczegóły

Łeba odległa jest o około 75km od naszego miasta - Redy. Biorąc pod uwagę nasze ceny i odległość, nierentowne są indywidualne spotkania na terenie Łeby w każdym terminie. W Łebie bywamy co 2-4tygodnie, spotykając się w tym dniu z kilkoma Klientami po kolei.
Dla Klientów z Łeby proponujemy także profesjonalną obsługę telefoniczną i elektroniczną. Jeśli jesteś z Łeby i zależy Ci na szybkiej realizacji strony, nie musisz oczekiwać na nasze przybycie do Twojego miasta - wystarczy że skontaktujesz sie z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz wstępnego zamówienia. Charakter usługi pozwala nam na wykonanie zlecenia bez osobistego kontaktu.
Prosimy zapoznać się ze szczegółami i procedurą wykonywania zleceń bez osobistego spotkania (informacje znajdują sie po prawej stronie).

Stopka: Tworzenie stron internetowych (Łeba Rumia Wejherowo Gdańsk Sopot Gdynia)